Pomocnik �?lusarza (m/k) - Niemcy

2023-01-28
Full Time

Description

Zakres obowiązków:
przygotowanie i nadzorowanie emaliowania stalowych zbiorników na zimną i ciepłą wodę o pojemności około 50-500 litrów,
załadunek i rozładunek zbiorników (ręczny lub wózkiem widłowym),
proste prace ślusarskie przy zbiornikach, takie jak: drobne spawanie elektryczne (elektrodą), czyszczenie, szlifowanie itp.,
nadzór nad pracą automatycznej linii w procesie transportu, trawienia, emaliowania i wygrzewania w piecu zbiorników.
Oczekiwania wobec kandydata:
chęć do pracy i zaangażowanie,
gotowość do pracy na terenie Niemiec (okolice Stuttgartu),
mile widziana znajomość spawania elektrycznego i umiejętność obsługi wózka widłowego (uprawnienia nie są wymagane),
nie wymagamy znajomości języka niemieckiego,
otwartość na pracę w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
możliwość podjęcia pracy od zaraz,
atrakcyjne wynagrodzenie: na początek 10 euro netto / h,
możliwość pracy w nadgodzinach,
bezpłatne zakwaterowanie w okolicy miejsca pracy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388


Data aktualizacji: 2023-01-27
Rodzaj umowy: Na czas określony
Rodzaj pracy: Pełny etat
Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia
Wykształcenie: Podstawowe
Ilość wakatów: 1

Recomended Jobs